Masáže

Masáže

Masáž, nejstarší forma terapie, blahodárně působí nejen na tělo, ale i na ducha. U nás vám nabídneme uvolňující masáž pro příjemné odpočinutí po náročném dni. Pro relaxaci po fyzickém výkonu můžete vyzkoušet sportovní masáž. Snít o exotických dálkách můžete při havajské masáži Lomi Lomi Noi. Nabídneme také detoxikační medovou masáž – speciální léčebnou masáž, při které využíváme pozitivní účinky medu. Mikromasáž očního okolí není jen relaxační formou masáže, ale přispívá také jako prevence prohlubování vrásek v očním. Lymfatická masáž vám pomůže zmírnit otoky pohybového aparátu, pomůže při chronické únavě nebo i při bolestech hlavy. Pro stimulaci oběhového a lymfatického systému u nás můžete vyzkoušet také masáž baňkami.

UVOLŇUJÍCÍ MASÁŽ

Masáž odstraňující únavu a posilující regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra.

DETOXIKAČNÍ MASÁŽ MEDEM

Medová masáž celý organismus silně oživuje. Její použití je vhodné při různých chorobných stavech: při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, stáří nebo onemocnění, při napětí, nervových poruchách a stavech neklidu. Většina lidí cítí již po první návštěvě příjemné uvolnění a oživující působení medové masáže. Jako u mnoha postupů přírodního léčitelství, může i při použití medové masáže dojít ke vzplanutí starých chronických chorob. Medové masáže se osvědčily především při potížích krevního oběhu, alergiích, revmatických onemocněních svalů a kloubů a artróze, při žaludečních a střevních poruchách, plísňovém onemocnění střev, pokožky, orgánů, atd. Medové masáže by se neměly používat při alergii na med, při ekzémech nebo vyrážkách, tumorech (kvůli nebezpečí tvoření metastáz), při žaludečních vředech, při čerstvém záchvatu mrtvice, vysokém očním tlaku, trombóze a při infekčních chorobách.

HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI

Tato masáž svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Havajská masáž vychází z velice jemných a plynulých technik pocházejících z havajských ostrovů. Odstraňuje fyzickou i psychickou únavu, prokrvuje celý organismus, odstraňuje velké množství fyzických, mentálních a energetických blokád, detoxikuje organismus, hluboká relaxace harmonizuje organizmus, odstraňuje napětí ve svalech, zvyšuje pohybové schopnosti, zlepšuje neurologické problémy a imunitní systém, umocňuje pocity klidu a pohody.

MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ

Speciální druh kosmetické masáže. Při mikromasáži očního okolí se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují se váčky pod očima, snižuje se nitrooční tlak a tím se posiluje zrak. Posiluje se obočí, které během let klesá. Výrazně se promastí a prokrví kůže, což oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí. Masáž napomáhá vyplavovat toxiny, které jsou odváděny do lymfatických cest, podporuje se obnova buněk. Masáž se skládá z jemných tahů, kroužkování, poštipů a poklepů, které na sebe jemně navazují a střídají se s jemným mírným tlakem. Výsledný efekt je viditelný již po první proceduře. Pokožka v okolí očí je pevnější, vypnutější a hladší.

MASÁŽ OBLIČEJE A DEKOLTU

Jedná se o jednu z nejkomplexněji působících masáží. Obličej je ta část našeho těla, která bezprostředně reprezentuje naší osobnost. Málokdy si obličej zakrýváme, proto se jeho mimika, výraz a vzhled stal prezentací naší osobnosti a hlavní součástí naší neverbální komunikace s okolím. Masáž omlazuje pleť a oddaluje proces jejího stárnutí, potlačuje tvorbu vrásek a vyrovnává pokožku okolo očí, odstraňuje stres, působí blahodárně na psychiku prostřednictvím velkého množství nervových receptorů, navozuje pozitivní pocit sebedůvěry, uvolnění a vnitřní radosti.

Ceník