Masáže

Masáže

Masáž, nejstarší forma terapie, blahodárně působí nejen na tělo, ale i na ducha. U nás vám nabídneme uvolňující masáž pro příjemné odpočinutí po náročném dni. Pro relaxaci po fyzickém výkonu můžete vyzkoušet uvolňující masážMikromasáž očního okolí není jen relaxační formou masáže, ale přispívá také jako prevence prohlubování vrásek v očním. Lymfatická masáž vám pomůže zmírnit otoky pohybového aparátu, pomůže při chronické únavě nebo i při bolestech hlavy. Pro stimulaci oběhového a lymfatického systému u nás můžete vyzkoušet také masáž baňkami. Maderoterapie pomůže všem, kteří touží po tvarování, zpevnění a hubnutí.

UVOLŇUJÍCÍ MASÁŽ

Masáž odstraňující únavu a posilující regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra.

MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ

Speciální druh kosmetické masáže. Při mikromasáži očního okolí se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují se váčky pod očima, snižuje se nitrooční tlak a tím se posiluje zrak. Posiluje se obočí, které během let klesá. Výrazně se promastí a prokrví kůže, což oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí. Masáž napomáhá vyplavovat toxiny, které jsou odváděny do lymfatických cest, podporuje se obnova buněk. Masáž se skládá z jemných tahů, kroužkování, poštipů a poklepů, které na sebe jemně navazují a střídají se s jemným mírným tlakem. Výsledný efekt je viditelný již po první proceduře. Pokožka v okolí očí je pevnější, vypnutější a hladší.

MASÁŽ OBLIČEJE A DEKOLTU

Jedná se o jednu z nejkomplexněji působících masáží. Obličej je ta část našeho těla, která bezprostředně reprezentuje naší osobnost. Málokdy si obličej zakrýváme, proto se jeho mimika, výraz a vzhled stal prezentací naší osobnosti a hlavní součástí naší neverbální komunikace s okolím. Masáž omlazuje pleť a oddaluje proces jejího stárnutí, potlačuje tvorbu vrásek a vyrovnává pokožku okolo očí, odstraňuje stres, působí blahodárně na psychiku prostřednictvím velkého množství nervových receptorů, navozuje pozitivní pocit sebedůvěry, uvolnění a vnitřní radosti.

MADEROTERAPIE

Přírodní a neinvazivní metoda pomocí anatomicky navržených dřevěných nástrojů s použitím přiměřeného tlaku zesiluje odbourávání tukové a fibrózní celulitidy. Tento způsob masáže pomáhá stimulovat krevní oběh, odtok lymfy a zrychluje metabolismus. Terapie poskytuje rychlé a viditelné výsledky ve formování postavy, ztrátě cm a odstranění celulitidy. Technika eliminuje tuk, který se hromadí v různých částech těla, (typicky boky, stehna a břicho). Tento typ masáže aktivuje mikrocirkulaci v ošetřované oblasti a eliminuje zadržování vody.

Ceník