Kosmetika

Kosmetika

Nabízíme kosmetické ošetření Vaší pleti s německou značkou BABOR. Poradíme si s problematickou, citlivou i zralou pletí. Pro omlazení pleti můžeme kromě specializovaných kosmetických přípravků nabídnout také chemický peeling. Nezapomínejte ani na péči o vaše řasy a obočí – nabízíme trvalou na řasy, barvení řas a obočí. Poskytujeme poradenství v oblasti péče o pleť a líčení – poradíme vám jak se nejlépe a především účinně starat o vaší pleť a vizáž.

Z kosmetických procedur Vám nabízíme chemický peeling, bělení pleti, ošetření problematické pleti (aknózní pleti) , ošetření zralé pleti a ošetření pánské pleti.

Pracujeme s německou kosmetickou značkou BABOR, na trvalou na řasy používáme léty ověřenou značku THUYA.

BABOR logo

BABOR, německá profesionální kosmetika, naplňuje svou vizí o ideální kosmetice také naší vizi kosmetiky, která by měla být profesionální, trendová a exkluzivní. Ve své komplexní nabídce poskytuje pěstící a dekorativní kosmetiku.

Španělská společnost THUYA se více než dvě desetiletí zabývá vývojem materiálů pro kosmetické specialisty. Pro naše zákazníky jsme vybrali profesionální řadu trvalé na řasy.

Ceník