Líčení a vizážistika

Líčení a vizážistika

Lucie Loudínová vám nabízí vizážistické služby. A to nejen v prostorách našeho salonu, ale i na vyžádání kdekoliv potřebujete. Chystáte váš svatební den? Líčení a účes pro nevěstu i svatebčany. Plánujete účast na plese nebo maturitním večírku? Plesové líčení v trendy stylech. Foto make-up v oblíbených stylech boudoir a glamour, případně extravagantní líčení pro odvážnější. Komerční líčení pro reklamní účely. Jako dekorativní kosmetiku používáme především produkty BABOR, MALU WILZ, MAC a INGLOT.

SVATEBNÍ LÍČENÍ

Svatební líčení je nejnáročnějším způsobem líčení. Je potřeba zajistit dokonalý soulad s účesem, svatebními šaty i svatební kyticí. Svatební líčení musí být maximálně odolné s ohledem na náročnost celého svatebního dne. Dbáme na to, aby konečný dojem a vizáž nevěsty byly co nejdokonalejší a proto dáváme velký důraz na zkoušku líčení. Vybereme pro vás nejvhodnější líčení, díky kterému bude váš svatební den nezapomenutelným zážitkem.

FOTO MAKE-UP

Profesionální foto make-up musí splňovat specifické požadavky a nároky. Vyžaduje vysokou trvanlivost, make-up musí mít optimální krycí schopnosti a použitá kosmetika, respektive použité barvy musí odpovídat kreativnímu záměru fotografa. Ať se jedná o přirozený portrét, glamour fotografii či boudoir – naším cílem je, abyste byla s výsledkem maximálně spokojená.

PLESOVÉ LÍČENÍ

Svým způsobem se jedná o líčení podobné svatebnímu líčení. Důležitá je především odolnost líčení. Rozdílem je míra použité kreativity a míra vaší chuti experimentovat. Máme zkušenosti od decentního nalíčení po extravagantní líčení, díky kterému rozhodně zaujmete.

KOMERČNÍ LÍČENÍ

Ať se jedná o naší vlastní prezentaci formou účasti na různých soutěžích nebo o líčení pro různé reklamní účely, cítili jsme potřebu tento způsob líčení oddělit od ostatních kategorií. Přestože se jedná víceméně o foto make-up, zaslouží si vlastní kategorii.

Ceník